SYLWIA

SYLWIA "ZUZA"

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 1993 roku od nauki w Myszkowie. Umiejętności szlifowała pracując w prestiżowych salonach zarówno w Katowicach, jak i później w Warszawie. Odbyła szkolenia w prestiżowych firmach takich jak Wella, Alfaparf, Schwarzkopf, Tony&Guy. Brała udział w prestiżowym konkursie Wella Trend Vision. Pracowała przy sesjach zdjęciowych dla prasy i telewizji. Jest współzałożycielką Pracowni Fryzjerskiej Spinka. Dzieli swoją pasję wraz z ekipą młodych, zdolnych ludzi.

EMILA

EMILA

To specjalistka od minimalistycznych i bardziej wyrafinowanych fryzur męskich. Jest w zawodzie od 1993 roku. Pracę zaczęła w Radomiu. W 1997 roku zdecydowała się wyjechać do Warszawy i tam rozwijać swój fryzjerski warsztat. Pracowała w renomowanych salonach fryzjerskich. Uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez firmy m.in. Wella, Alfaparf, Schwarzkopf czy Kerastase. Jest współzałożycielką Pracowni Fryzjerskiej Spinka.

KAROLINA

KAROLINA

Pracę w zawodzie fryzjerki zaczęła w 2002 roku. Jako pasjonatka kosmetologii ukończyła również ten kierunek. Pracowała w kilku popularnych warszawskich salonach urody, m.in. w Hest. Z Pracownią Fryzjerską Spinka jest związana od 4 lat. Uczestniczyła w szkoleniach i pokazach fryzjerskich prowadzonych przez jednych z najlepszych polskich stylistów fryzur - Małgorzatę Babicz i Macieja Wróblewskiego. Brała także udział w szkoleniach organizowanych przez marki Goldwell, Schwarzkkopf, Joico czy Paul Mitchell.

PATRYCJA

PATRYCJA

Tradycje fryzjerskie wyniosła z domu jej dziadkowie pracowali w tym zawodzie. Sama pracę fryzjera zaczęła w Nowym Sączu. W trosce o swój rozwój zawodowy zdecydowała się na przyjazd do Warszawy. Obecnie prowadzi swój salon fryzjerski w Tarnowie. Do Warszawy przyjeżdża raz w miesiącu na kilka dni, aby działać artystycznie. Szkoliła się w Wiedniu, Hamburgu, a także w Polsce - w akademii M. Babicza, Welli czy Schwarzkopfie. Na pokazach zdobywa wiedzę na temat najnowszych trendów. Interesuje się też modą i make up-em.

KASIA

KASIA

Rozpoczęła pracę fryzjerki w wieku 15 lat i szybko okazało się, że to strzał w dziesiątkę. I tak od pierwszych cięć na prowincji, przez szkołę i kursy fryzjerskie dotarła do renomowanych salonów fryzjerskich w stolicy. Praca w Mod's Hair, Gabriel, Hair Coif pozwoliła jej rozwinąć skrzydła. Poznała wielu fantastycznych ludzi z branży, którzy są dla niej inspiracją do dalszej pracy. Szkoliła się pod okiem Patricka - stylisty fryzur Hair Coif, który przyjeżdżał z Francji aby szerzyć wiedzę o nowych strzyżeniach, koloryzacjach i upięciach włosów. Odbyła miesięczny staż w Paryżu u Federico i Guillaume Berard. Dzięki nim pokochała Paryż i jego modowy klimat. Do Spinki trafiłam 3 lata temu. Współpracuje ze świetnie wyszkoloną kadrą i stale się rozwija.

Pracownia Fryzjerska Spinka
Słomińskiego 17 lok. 3
00-195 Warszawa
_

Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Sob. 9.00 - 16.00
_


,